پایگاه خبری وب دا علوم پزشکی گلستان- اخبار
کارگاه آموزشی جاسوسی تلفنی نوین برای معاونین و مدیران ارشد دانشگاه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/3/19 | 
کارگاه آموزشی جاسوسی تلفنی نوین ویژه معاونین و مدیران ارشد در سالن حراست دانشگاه برگزار گردید.
مدیر حراست دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم و تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع) و رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی و گرامیداشت قیام ۱۵ خرداد بر ضرورت تشکیل کارگاه هایی با محتوای مذکور به جهت سطح دسترسی مدیران به اطلاعات مهم سیستم تأکید نمود.
 مهندس فولادیان خاطر نشان کرد: این دوره های آموزشی با هدف ارتقای توان حفاظتی و امنیتی و مصون سازی دستگاه از گزند و آسیب های احتمالی در راستای مأموریت اصلی و ذاتی حراست و صیانت از سازمان برگزار می گردد.
وی با اشاره به اهمیت افزایش آگاهی و هوشیاری افراد در خصوص شگردهای جاسوسی و تخلیه اطلاعاتی با توجه به فعالیت آزادانه ی عوامل سرویس های اطلاعاتی دشمن برای کسب هر گونه خبر و اطلاعات هر چند کوچک و ناچیزتصریح کرد: رعایت مسائل حفاظتی و امنیتی در امورات شغلی توسط کارکنان هر سازمان در تمامی زمینه هاضرورت دارد.
درادامه نیز محمودی معاون آموزشی حراست کل استان در خصوص مباحث جاسوسی تلفنی نوین/ اهداف دشمن از جاسوسی تلفنی نوین / شیوه های نوین جاسوسی و تخلیه تلفنی/ راه های امنیتی جهت کنترل و کاهش خطرات احتمالی سوء استفاده از تلفن ها و ... مطالب ارزنده ای را ارایه کرد.
گفتنی است: بر اساس نظرسنجی های به عمل آمده از شرکت کنندگان، درصد بالایی از رضایتمندی در خصوص محتوای کارگاه مشاهده گردید. 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه خبری وب دا علوم پزشکی گلستان:
http://goums.ac.ir/find.php?item=70.4779.56432.fa
برگشت به اصل مطلب