پایگاه خبری وب دا علوم پزشکی گلستان- اخبار
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان به مناسبت "روز جهانی ماما"

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/2/15 | 


رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در پیامی فرارسیدن پانزدهم اردیبهشت "روز جهانی ماما" را به تمام فعالان و تلاشگران این عرصه در سطح استان تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار وب دا، متن پیام تبریک دکترعبدالرضا فاضل بدین شرح است:

ماماها با تحمل لحظه های دشوار، سبزی نگاهشان را تقدیم سیمای لطیف نوزادان می‌نمایند. مامایی هنری که علم را به خدمت می‌گیرد‌‌ تا عشق را در عرصه قدرت خالق هستی و تجلیگاه آفرینش به نمایش گذارد.

روز جهانی ماما فرصت مناسبی برای یادآوری اهمیت و جایگاه مامایی در نظام سلامت ملی و تجلیل و قدردانی از خدمات خالصانه و زحمات بی‌شائبه این گروه از همکاران و توجه به دیدگاه و انتظارات آنان است.

ماما به عنوان عضوی از اعضای حلقه سلامت، به واسطه دانش و مهارت و ایثار  خود، نوید بخش حیات، نشاط و سلامت خانواده و جامعه است و همچون سایر حرفه های پزشکی و درمانی  در مقابله با  کرونا نیز در خط مقدم مبارزه همچون سربازان گمنام عرصه سلامت خوش درخشیدند، و با شیوع کرونا نه تنها پا پس نکشیدند بلکه داوطلبین زیادی در این حرفه متقاضی ارائه خدمت به بیماران مبتلا به کرونا شدند و خدمات ارائه شده توسط این عزیزان به مادران و نوزادان و کودکان بی نظیر بود که شایسته تقدیر است.

اینجانب ‌روز جهانی ماما را به همه تلاشگران جامعه مامایی در سطح استان و به ویژه ماماهای شاغل در دانشگاه علوم پزشکی گلستان که وظیفه دشوار و حیاتی حفظ سلامت مادر و نوزاد را به عهده دارند، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه خبری وب دا علوم پزشکی گلستان:
http://goums.ac.ir/find.php?item=70.4779.56007.fa
برگشت به اصل مطلب