پایگاه خبری وب دا علوم پزشکی گلستان- اخبار
پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان به مناسبت روز استاد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/2/11 | 
پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان به مناسبت روز استاد
 دکتر فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در پیامی، فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت، سالروز پاسداشت مقام والای معلم و استاد را تبریک گفت.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان(وب دا)؛ متن پیام دکتر عبدالرضا فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان به شرح زیر است؛
دوازدهم اردیبهشت ماه مصادف با گرامیداشت یاد استاد علم و اخلاق، شهید دکتر مرتضی مطهری فرصتی ارزشمند است برای بزرگداشت و قدردانی از مقام اساتید و معلمان که عاشقانه و صادقانه در عرصه ی  تعلیم و تربیت همت می گمارند
جامعه  امروز بیش از هر زمان دیگر به نیروی انسانی خلاق، متخصص و منور به اخلاق حرفه ای  و معنوی نیاز دارد و نقش استادان در این مهم بسیار برجسته، خطیر و ارزشمند است.
اساتید دانشگاه به عنوان یکی از ارکان مهم توسعه کشور در شکل دهی  نظام علمی و فرهنگی و نظام سلامت نقشی ماندگار دارند و بدیهی است استادان دانشگاه های علوم پزشکی از آن جهت که علاوه بر مسؤلیت آموزش و پژوهش، در حیطه سلامت جامعه نیز دارای جایگاهی ویژه بوده و دارای ارزش مضاعف می باشند و به واسطه رفع آلام بیماران در درگاه الهی از اجر معنوی نیز برخوردار خواهند بود.
به ویژه در شرایط کنونی کشور که اساتید علوم پزشکی علاوه بر آموزش دانشجویان به صورت مجازی بر تحقیق و پژوهش و درمان بیماران و مبارزه با کرونا تلاش می کنند .
بر خود لازم می دانم هفته ی بزرگداشت مقام استاد را به تمامی عزیزان فعال در عرصه ی تعلیم و تربیت به ویژه  به اعضای هیات علمی ، اساتید فرهیخته و مربیان کوشای دانشگاه علوم پزشکی گلستان صمیمانه تبریک عرض نموده و ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات ارزشمند این عزیزان  امیدوارم در ارتقای علمی و آموزشی دانشگاه و در مسیر تحقق اهداف متعالی و چشم انداز پیش روی دانشگاه همواره یار و یاور دانشگاه بوده و بیش از پیش در رسالت خطیر خویش موفق و موید باشید.
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه خبری وب دا علوم پزشکی گلستان:
http://goums.ac.ir/find.php?item=70.4779.55982.fa
برگشت به اصل مطلب